हाइफा वेहबेको कामुक तस्बिरहरु लिङ्क क्लिक गरेर हेर्नुस् ।

हाइफा वेहबे एक इजिप्टियन चर्चित गायिका तथा अभिनेत्री हुन् । उनको बिश्वभर चर्चा परिचर्चा बटुल्न सफल अभिनेत्री मध्यकी एक अभिनेत्री हुन् । उनी सानै उमेरमा प्रोफेशनल मोडल भईन्।

उनले १६ वर्षको उमेरमा नै ‘मिस साउथ लेवानोन’ को उपाधी उमेरमा जितिन् र मिस लेबनान प्रतियोगितामा रनर अपको रूपमा समाप्त भएकी थिइन्। यद्यपि, उनको शीर्षक रद्द गरियो जब उनले नियमहरू विपरीत गरेको भन्दै उनी विवाहित र बच्चा भएको थियो। त्यसैले उनको ‘मिस साउथको उपाधी रद्द गरियो । उनी मध्यपूर्वमा निकै प्रशिद्ध छिन् ।

फिल्म सी अफ स्टार्समा अभिनेत्रीको रुपमा उनले मोड्लिंगमा डेब्यू गरे हुन् । २००६ मा आएको पिपुल म्यागजिनले वेहबेलाई सबैभन्दा सुन्दर माहिलाको सूचीमा राख्यो।

उनले “या हयात अलबी” बोलको गीतबाट निकै राम्रो प्रतिक्रया पाएकी छिन । उक्त गीतको सफलता पछि उनले स्टूडियो एल्बम बद्दी अचेकको प्रसिद्ध शिष्टाचारमा परिणत भइन। लेबनानका राजनीतिज्ञ रफिक हरिको हत्याको बखत यो एल्बम जारी गरिएको थियो र यसको शीर्षक एकल भनेको “मानव अधिकारको सबैभन्दा आधारभूत मान्यता मान्ने स्वतन्त्रता” को बारे हो। उनको फेरी अर्को एकल गीत “Aana Haifa”, (म अंग्रेजी मा हुँ) आजको समैको सबैभन्दा हित गीत हो उनको यस गीतबाट उनको चर्चा परिचर्चा झन् चुलीन थालेको थियो।

२००६ मा उनले एउटा गीत “बस-अल-वावा” (अंग्रेजीमा “बुबुलाई चुम्बन”) जारी गरे, र गीत पछि पेप्सी व्यवसायिकमा प्रयोग भयो। यसलाई २००६ मा रेडियो स्कोप र साल अल मुसिकाले गीतको रूपमा पनि वोट गरिएको थियो।