दर्जनौं गर्लफ्रेण्ड हुँदा पनि नपुगेपछि थप गर्लफ्रेण्डहरूका लागि आवेदन,भर्ती खुल्ला!

एजेन्सी:= एक अर्बपति पुरुषले गर्लफ्रेन्ड बन्न चाहने युवतीका लागि फारम जारी गरेका छन् । प्रेमिका बन्ने युवतीलाई विलासी दरबारमा बस्नका साथै धेरै सुविधा दिइने अर्बपतिको भनाइ छ।

 

यी अर्बपतिको नाम हो ट्राभर्स बेयनन, उनी आफ्नो वाइल्ड पार्टीका लागि चर्चित छन्। ट्राभर्सले हालै आफ्नो ५० औं जन्मदिन मनाएका छन् । यस अवसरमा उनी १५० युवतीसँग पोखरीमा रमाइलो गर्दै देखिएका थिए।

५० वर्षीय अस्ट्रेलियाली सूर्तिजन्य पदार्थ व्यवसायी ट्राभर्सलाई प्रसिद्ध वयस्क पत्रिका प्लेब्वायका संस्थापक ह्युग हेफनरसँग तुलना गरिन्छ। उनी आफूलाई क्यान्डीम्यान भन्न मन पराउँछन्। उनीसँग सोही नामको विलासी दरबार छ, जहाँ उहाँ आफ्नो परिवार, दर्जनौं प्रेमिका र साथीहरूसँग रमाइलो गर्छन्।

पोलीगामी जीवनशैली जिउने ट्राभर्सको सामाजिक सञ्जालमा ठूलो फ्यान फलोइङ छ । इन्स्टाग्राममा उनको करिब ३ लाख फलोअर्स छन् भने उनको क्यान्डी शप मेन्सन इन्स्टा पेजमा ८ लाख फलोअर्स छन् ।

ट्राभर्सले क्यान्डी शप मेन्सन नामक वेबसाइट पनि राखेका छन्, जसमा उनले आफ्नो दरबारमा भइरहेको गतिविधिहरूको बारेमा जानकारी दिन्छन् । यस वेबसाइटमा एक खण्ड छ जहाँ केटीहरूले आफ्नो प्रेमिका बन्न आवेदन दिन सक्छन्। तर, यसका लागि उनले केही नियम बनाएका छन् ।

वेबसाइटका अनुसार अर्बपति ट्राभर्सको प्रेमिका बन्न, विलासी जीवनशैली बिताउन र वाइल्ड पार्टीहरूको आनन्द लिनको लागि आवेदन फारम बुझाउनुपर्नेछ। ट्र्याभर्सले त्यसपछि उनीसँग इन्स्टाग्राम मार्फत प्रारम्भिक सम्पर्क गर्नेछन्। यदि उनले मन पराउँछन् भने, उनले युवतीलाई सप्ताहन्तमा आमन्त्रित गर्नेछन् । देश/विदेशबाट आउनेलाई सबै यात्रा खर्च दिइनेछ।

ट्राभर्स प्यालेसमा बस्नको लागि, एक प्रेमिका आकर्षक मात्र होइन, तर हास्यको राम्रो भावना र अरूसँग मिल्ने पनि हुनुपर्छ। ट्राभर्सले आफ्ना प्रेमिकालाई डिजाइनर कपडा, विश्व भ्रमण, पाँचतारे होटेलमा खाजा/डिनर, महँगो कार, गहनाका साथै पार्टीहरू दिनेछन्।

बदलामा, ट्राभर्सका गर्लफ्रेन्डहरूले उच्चस्तरको मेकअप गर्नुपर्छ, स्टाइलिश लुगा लगाउनु पर्छ र फिट रहनु पर्छ। उनीहरुलाई अतिरिक्त खर्चबापत हप्ताको ४० हजार रुपैयाँ पनि दिइनेछ । यसबाहेक, प्रेमिकाले बाहिर दरबारमा भइरहेका कुराहरू साझा गर्नु हुँदैन । उनी ट्राभर्सप्रति पूर्ण रूपमा वफादार हुनुपर्छ। गर्लफ्रेन्ड अरु कसैसँग सम्बन्धमा हुनुहुँदैन ।