जि.एस. समाज मलेसियाद्वारा नेपालमा खाद्यान्न सामाग्री सहयोग।

महेन्द्र केरुङ,,


क्वालालम्पुर ( मलेसिया ):=जि.एस.समाज सेवा युवा क्लब बातुपहाड जोहोर मलेसियाले कोरोना भाइरस को जोखिम न्यूनीकरण तथा रोकथामका लागि गरिएको लकडाउन का कारण खाद्यान्न समस्यामा परेका नेपालमा मोरङ जिल्लाका केहि बिपन्न घर परिवारलाई खाद्यान्न सहयोग गरेको छ।

जि .एस . समाज मलेसिया ले विभिन्न चरणमा अफ्ट्यारोमा र पिडामा परेका दु:खी पीडितहरुलाइ पहिल्यै देखी सहयोग गर्दै आएको छ।यसै क्रममा गत शुक्रबार लकडाउन का कारण प्रभावित भएका मोरङ जिल्ला बेलबारी – १० भाउन्ने बासी लकडाउन पीडित परिवारहरु लाई रु,५६,०७४ /- छ्पन्न हजार चौहत्तर रुपैया बराबरको खाद्यान्न सहयोग गरेको हो।

स्थानीय समाजसेवी ,बुद्धिजीवी ,बजार ब्यबस्थापन समिति संग समन्वय गरि जि. एस. समाज मलेसिया का प्रमुख सल्लाहकार मदन सुब्बाको रोहवरमा उक्त रकम बराबरको नुन,तेल,चामल खाद्यान्न राहत सहयोग पीडित हरु माझ हस्तान्तरण गरिएको थियो ।

यसरी मलेसिया मा आफै कोरोना को कारण लकडाउन मा परि हरेक पिडा खपेर पनि आफ्नो देश समाज र घर परिवार प्रति सहयोग गर्नुहुने सम्पूर्ण सहयोगीहरु मा जि. एस. समाज मलेसिया ले धन्यवाद व्यक्त गरेको छ।
सहयोग नमावली निम्न प्रकारको रहेको छ।
(१) राम परियार Rm.51(२) महेन्द्र केरुङ Rm.50 (३) बिमल पाेख्रेल Rm.51(४) जटिल बिसी Rm.51 (५) सन्तोष राई Rm.51(६) गङ्गा कार्की Rm.50 (७) मनाेज मण्डल Rm.51(८)मनाेज शा Rm.51
(९)निराजन बस्नेत Rm.51(१०) अरति बि.क Rm.31 (११)बलराम सुनार Rm.21(१२) दिपक ठाकुर Rm.21 (१३) राेसन बि.क. Rm.21 (१४) हेमराज बस्नेत Rm.20 (१५) राजु कुमार थारू Rm.10 (१६) असिम श्रेष्ठ Rm.50 (१७) सिकन्दर चाैधरी Rm.55 (१८) मुक्ति खनाल Rm.21 (१९) मदन गिरी Rm.61(२०) गाेपाल रायमाझी Rm.51 (२१) मिथुन बिराजी Rm.51(२२) प्रमाेद मुक्ताेन Rm31 (२३) साेनलाल यादब Rm.51(२४) ललित नेगी Rm.51 (२५) सुनिता भण्डारी Rm.15 (२६) सुर्य कार्की Rm.30 (२७) ईश्वर कार्की Rm.20 (२८) राम लाल यादब Rm.35 (२९) अाेम प्रकाश यादब Rm.15 (३०) डम्बर मगर Rm.10 (३१) रविन सुनार Rm.10 (३२) अजय Rm.10
(३३) बिजय शाह Rm.11 (३४) बिम्लेश यादब Rm.11 (३५) प्रदिप यादब Rm.21(३६)मनासी गुरुङ Rm.15 (३७) धन बा.राना Rm.50 (३८) प्रेम बराल Rm.51 (३९) सुमन लामा Rm.21(४०) साेमनाथ भण्डारी Rm.30 (४१) लक्षुमन बि सी Rm.30 (४२) प्रभा चौधरी Rm.51 (४३) गङ्गा श्रेष्ठ Rm.20 (४४) हरि न्याैपाने Rm.=51
(४५)अाभा कुमारी राई Rm.51(४६)अनिता तामाङ Rm.51
(४७) साजन राई Rm.21(४८) सुरेस राेका Rm.20 (४९) सन्ताेष पाैडेल Rm.25 (५०) सुरज मगर Rm.22 (५१) जेटलि धराई Rm.21(५२) टेकेन्द्र क्षेत्री Rm.20 (५३) गणेश बिष्ट Rm.20 (५४) चेतन राना Rm.20 (५५) शिव बि.क Rm.51(५६) नबिता लिम्बू Rm.21 (५७) गजेन्द्र गुरुङ Rm.16 (५८) करण कुमार सिह Rm.50 (५८) राेजल न्याैपाने Rm.10 (६०) रुपा राई Rm.5
(६१) मिना श्रेष्ठRm.5 (६२)ईन्दिरा गुरुङ Rm.5
(६३) रिता माया पाख्रीन Rm.5 (६४) बिमला बि. क.Rm.5
(६५) दिपा नेपाली Rm.5 (६६) पारु थपलिया Rm.5
(६७) जमुना चाैधरीRm.5 (६८) सुनिता श्रेष्ठ Rm.10
(६९)रेणु मगर Rm.5 (७०) सञ्जु मगर Rm.5
(७१) कमल डागी Rm.10
[ संकलित जम्मा रकम आरएम : 2050 रिंगेट ।]