NRNA जोहोरले श्रमिक दिवसमा रचना वाचन कार्यक्रम गरि सम्पन्न गर्यो।

क्वालालम्पुर मलेसिया

NRNA मलेसियाको क्षेत्रीय समिति जोहोर बारुले अन्तर्राष्ट्रिय श्रमिक दिवसको अवसरमा साहित्यिक रचना वाचन तथा मनोरञ्जनात्मक कार्यक्रम गरि सम्पन्न गरेको छ ।

सन २०१७ मा स्थापित गैर-आवासीय नेपाली संघको क्षेत्रीय समिति जोहोरले भिन्न समयमा श्रमिकका समस्या उजागर र तिन्को समाधान गर्दै आइरहेको क्षेत्रीय समितिले फरक तरिकाले साहित्य बिकासमा टेवा पुर्याउने उद्देश्यले साहित्यिक रचना वाचन तथा मनोरञ्जनात्मक कार्यक्रम गरि १३५ औं अन्तर्राष्ट्रिय श्रमिक दिवस मनाएको छ ।


कार्यक्रम कार्यसमिति का वरिष्ठ उपाध्यक्ष को अध्यक्षता, रमेश मल्ल प्रमुख आथित्यता ncc मलेसिया का युवा उपाध्यक्ष नारायण अधिकारी पुर्व अध्यक्ष हरि बस्नेत पुर्व अध्यक्ष मिम गुरुङ को आतिथ्यतामा जोहोर बारु लार्किङ नजिकै रहेको क्षेत्रीय समिति जोहोरको आफ्नै शभा हलमा विभिन्न संघ संस्थाका प्रतिनिधि साहित्य कलाकार तथा दर्जनौं नेपाली श्रमिक को उपस्थितिमा सम्पन्न भएको कार्यक्रम संयोजक अर्जुन सिह अनुरागीले जानकारी दिनुभयो ।


कार्यक्रम संचालन सचीव छबिलाल गिरि र कार्यवाहक सह सचीव बिनय हमाल ले गर्नु भएको थियो र कार्यक्रममा थुप्रै कलाकारहरु ले आफ्नो प्रस्तुति दिनुका साथै साहित्य बिधामा गजल मुक्तक कविता वाचन गर्नु गरेका थिए ।