दोस्रो तथा अन्तिम टी-२० क्रिकेटमा आयरल्यान्डमाथि भारतको ‘क्लिन स्वीप’

एजेन्सी (भारत):= हार्दिक पान्ड्याको कप्तानीमा रहेको भारतले दोस्रो तथा अन्तिम टी २० खेलमा आयरल्यान्डलाई चार रनले पराजित गर्दै शृंखला ‘क्लिन स्वीप’ गरेको छ ।

२२६ रनको विजयी लक्ष्य पछ्याएको आयरल्यान्डले निर्धारित २० ओभरमा ५ विकेट गुमाउँदै २२१ रनमा समेटियो । कप्तान एन्ड्री बलबर्नीले ६० रन जोडे ।  पउल स्टर्लिङले ४० रन बनाए । ह्यारी टेक्टरले ३९ रनको योगदान गरे । भारतका भुवनेश्वर कुमार, हर्षल पटेल, रवि विश्रोई र उमरान मकिलले समान १ विकेट लिए ।

यसअघि डल्बिनमा टस जितेर पहिला ब्याटिङ थालेको भारतले निर्धारित २० ओभरमा ७ विकेट गुमाउँदै २५ रनको योगफल तयार पार्‍याे ।

भारतका दीपक हुडाले आक्रामक ब्याटिङ गर्दै  ५७ बलमा १०४ रन बनाए । यस्तै, सञ्जु स्यामसनले  ७७ रन जोडे । घरेलु टोली आयरल्यान्डका मार्क आदिरले सर्वाधिक ३ विकेट लिए। पहिलो खेल भारतले सात विकेटले जितेको थियो ।