शाओमीले रेड्मी नोट १३ सिरिज मोडलमा ग्राहकका लागि जुलाईमा ज्याकपट अफर ल्यायो।

काठमाडौं := शाओमीले ग्राहकका लागि जुलाई ज्याकपट अफर ल्याएको छ । अफरका साथ ग्राहकले रेड्मी नोट १३ सिरिज मोडलमा चार हजार रुपैयाँसम्म छुट प्राप्त गर्न सक्नेछन् । ग्राहकले रेड्मी नोट १३, रेड्मी नोट १३ प्रो र रेड्मी नोट १३ प्रो प्लस फाइभजीमा उत्कृष्ट छुट १ जुलाईदेखि ३१ जुलाईसम्म शाओमीका नेपालभरका रिटेल आउटलेटमा र सबै आधिकारिक मी स्टोरमा पाउन सक्ने कम्पनीले जनाएको छ ।

अफरबारे बोल्दै शाओमी नेपालका कन्ट्री जनरल म्यानेजर मनु मनस्वीले भन्नुभयो, ‘हाम्रा नेपाली ग्राहकले उत्कृष्ट मूल्यमा अत्याधुनिक प्रविधि उपलब्ध गराउन प्रतिबद्ध छौँ । टेक्नोलोजी सबैका लागि पहुँचयोग्य हुनुपर्छ भन्नेमा हामी विश्वास गर्छाैं र यस्ता अफरहरूले हाम्रो इनोभेटिभ र हाई-क्वालिटी स्मार्टफोन अझ धेरै मानिसका लागि उपलब्ध गराउने लक्ष्य राखेका छौँ ।’ अफरअन्तर्गत रेड्मी नोट १३, ६/१२८ जिबीको पुरानो मूल्य २४ हजार नौ सय ९९ रहेको २३ हजार नौ सय ९९, ८/२५६ जिबीको पुरानो मूल्य २७ हजार नौ सय ९९ रहेको २६ हजार नौ सय ९९ रुपैयाँमा उपलब्ध हुनेछ ।

त्यस्तै, रेड्मी नोट १३ प्रो ८/२५६ जिबी पुरानो मूल्य ३४ हजार नौ ९९ रहेकोमा ३२ हजार नौ सय ९९ मा उपलब्ध रहेको छ । १२/५१२ जिबीको पुरानो मूल्य ३९ हजार नौ सय ९९ रहेकोमा ३५ हजार नौ सय ९९ रुपैयाँमा उपलब्ध हुनेछ भने रेड्मी नोट १३ प्रो प्लस फाइभभी ८/२५६ जिबीको पुरानो मूल्य ४७ हजार नौ सय ९९ रहेकोमा ४५ हजार नौ सय ९९ र १२/५१२ जिबीको पुरानो मूल्य ५२ हजार नौ सय ९९ रहेकोमा ५० हजार नौ सय ९९ रुपैयाँमा प्राप्त हुनेछ ।