नेपाली चलचित्र ‘खजुरे ब्रो’ को प्रिमिएर सम्पन्न।

काठमाडौं := नेपाली चलचित्र ‘खजुरे ब्रो’ प्रिमिएर गरिएको छ । सुरज सुनुवारको लेखन तथा निर्देशनमा बनेको यो चलचित्रको काठमाडौंको सभिल मलस्थित क्युएफएक्समा प्रिमियर गरिएको हो । प्रिमिएरमा चलचित्रले मिश्रित प्रतिक्रिया पाएको थियो ।

यही वैशाख २८ गतेदेखि देशभरका सिनेमाघरमा आउने तयारीमा रहेको यो चलचित्रले साथीको सम्बन्ध र पैसाले श्रीमान् श्रीमतीको सम्बन्धमा ल्याउने उतार चढावको कथा बोल्छ । चलचित्रमा सहकारी ठगीको विषयलाई समेत गम्भीरताका साथ उठाउन खोजिएको छ । चलचित्रको बुधबार धरानमा पनि प्रिमियर गरिएको छ ।

नवीन मानन्धरको निर्माण रहेको चलचित्रमा महेश त्रिपाठी, रेअर राई, नवीन मानन्धर, नीति शाह, पुस्कर कार्की, बिनिता थापामगर, शान्तिला तामाङलगायतको अभिनय छ । काठमाडौं, दार्जलिङ, धरान र इटहरीमा छायांकन भएको चलचित्र दिव्य दृश्य इन्टरटेन्मेन्टले मान्द्रो प्रोडक्सन र मल्टी प्रपोज प्रालिसँगको सहकार्यमा निर्माण गरेको हो ।

नवीन मानन्धर र सुरज सुनुवार निर्माता रहेको चलचित्रमा सुनिल श्रेष्ठ, अनिल मानन्धर र पिकेश मानन्धर सहनिर्माताको रूपमा जोडिनुभएको छ । रोहित रत्नको आरआर फिल्मस्ले वितरण जिम्मा लिएको चलचित्रका डायमण्ड उप्रेती कार्यकारी निर्माता हुनुहुन्छ । चलचित्रमा शिशिर विशंखेले छायांकन, मित्र डी गुरुङको सम्पादन, अनमोल गुरुङको संगीत छ ।