दयाहाङ र मिरुनाको नयाँ चलचित्र ‘घरज्वाइँ’को क्यारेक्टर पोस्टर सार्वजनिक।

काठमाडौं := आगामी असार २८ गतेदेखि सिनेमाघरमा आउने तयारीमा रहेको चलचित्र ‘घरज्वाइँ’को क्यारेक्टर पोस्टर सार्वजनिक गरिएको छ ।

ग्रामीण परिवेशलाई पृष्ठभूमिमा राखेर तयार पारिएको दुईवटा पोष्टरमध्ये एउटामा अभिनेता दयाहाङ राई र अभिनेत्री मिरुना मगर प्रस्तुत हुनुहुन्छ। डोको बोकेर हिँडिरहनुभएका उहाँहरू दम्पतीको भूमिकामा रहेको प्रष्ट बुझिन्छ । अर्को पोष्टरमा दयाहाङ काँधमा बन्दुक भिरेर चित्रित हुनुहुन्छ ।

अनिल बुढा मगरको निर्देशनमा तयार भएको चलचित्र ‘घरज्वाइँ’ बस्ने परम्परामा आधारित भएर बनेको चलचित्रमा पुष्कर गुरुङ, शिशिर बाङ्देल, भोलाराज सापकोटा, कविता आले, बुद्धि तामाङ, खड्कबहादुर पुन (खबपु), राज थापा, शिला आले, अनु थापा, विना थापामगर, सोनाम लामा, विवेश बुढामगरलगायतको अभिनय छ ।

पूर्वी रुकुम तकसेरामा छायांकन गरिएको चलचित्र जिएम मुभिजको ब्यानरमा निर्माण भएको हो । चलचित्रमा सुसन प्रजापतिको छायांकन, कृष्ण भण्डारीले सम्पादन र रामजी लामिछानेको कोरियोग्राफी छ । निर्देशक मगरसहित विनोद खतिवडा र सुभाष कोइरालाको संयुक्त लेखन रहेको चलचित्रमा जनक घर्तीमगर निर्मातामा हुनुहुन्छ ।