चलचित्र ‘लण्डन टु पेरिस’को दोस्रो पोस्टर सार्वजनिक,जेठ २५ गतेदेखि सिनेमाघरमा आउने।

काठमाडौं := चलचित्र ‘लण्डन टु पेरिस’को दोस्रो पोस्टर सार्वजनिक गरिएको छ । जेठ २५ गतेदेखि सिनेमाघरमा आउने तयारीमा रहेको घनश्याम लामिछानेद्वारा निर्देशित चलचित्र ‘लण्डन टु पेरिस’को दोस्रो पोस्टरमा साम्राज्ञी आरएल शाह, निश्चल खड्का, कविर खड्का र गरिमा शर्मा देखिनुभएको छ । सबै कलाकारको रोमान्टिक मुड पोस्टरमा समेटिएको छ ।

चलचित्रमा साम्राज्ञी, निश्चल, कविर र गरिमाको अलावा रुस्मा थापा, मनिश श्रेष्ठ तथा मनिष गान्धीको मुख्य अभिनय रहेको छ । निश्चल र गरिमाको यो डेब्यु चलचित्र हो । ट्राभल लभस्टोरीको कथामा निर्माण भएको चलचित्रको कथा, पटकथा र संवाद प्रदीप भारद्वाजले लेख्नुभएको हो । अमित बस्नेतले निर्माण गरेको चलचित्रमा आरोन बस्नेत, एरियाना बस्नेत, परी राना निर्माताका रूपमा रहनुभएको छ ।

एबी इन्टरनेसनलको प्रस्तुति रहेको चलचित्रमा गौतम प्रोडक्सन र अर्चिड भेस फिल्सम् लिमिटेडको निर्माण सहकार्य छ । सनिश खकुरेल र अजित केआर थापा सह–निर्माता रहेको चलचित्रमा अंकित गौतम, सुरज कुँवर र विजय भण्डारी कार्यकारी निर्माताका रूपमा हुनुहुन्छ ।

अभेद परवको डिओपी, हर्कुलश बस्नेत, एसडी योगी, बियोण्ड र सलिन मगरको संगीत, सजु चन्द्रनको सम्पादन, सुजिल कर्माचार्यको पाश्र्व संगीत, लंगनेस फर्नाण्डेजको कोरियोग्राफी रहेको चलचित्र रोहित कट्टेल र रत्न श्रेष्ठको आरआर फिल्मस्ले वितरण गर्दैछ ।