सलमान र कट्रिना स्टारर फिल्म ‘टाइगर ३’ दीपावलीमै किन रिलिज हुँदैछ् ?

एजेन्सी (मुम्बई):= सलमान खान र कट्रिना कैफ स्टारर फिल्म ‘टाइगर ३’ दीपावलीको अवसरमा रिलिज हुँदैछ । यो नोभेम्बर १२ मा हलमा आउँदैछ। सलमान–कट्रिनाको यो पहिलो फिल्म हो जुन पहिलो पटक दिवालीमा रिलिज हुँदैछ । यसराज फिल्म्स (YRF) ले यसको पछाडि कारण दिएको छ। इण्डिया टुडेसँग कुरा गर्दै YRF का वितरण उपाध्यक्ष रोहन मल्होत्राले भने हामीलाई फिल्ममा विश्वास छ र लक्ष्मी पूजाको दिन रिलिज गर्नु उचित छ भन्ने लाग्छ।

रोहनले भने, ‘हामी सबैले नम्बरको बारेमा सोच्नु हुँदैन भन्ने सोचेका थियौं। ओपनिङ डेमा फिल्मले जति कमाए पनि त्यसमा ध्यान दिनु हुँदैन। हामीलाई ‘टाइगर ३ ले नाफा दिनेछ भन्ने लाग्छ। जनताले पक्कै पाउनेछन्। यो फिल्म जस्तै लक्ष्मी पुजाको दिन दिनको समयमा सबैजना घरमा हुनेछन्, तर हामी यो दिनलाई शुभ मान्दछौं। त्यसैले हामी यो दिन यो फिल्म रिलिज गर्दैछौं।

‘यस वर्षको सुरुमा हामीले ‘पठान’ रिलिज गरेका थियौं। फिल्मले राम्रो व्यापार गर्‍यो। त्यतिबेला कुनै चाडपर्व थिएन तर हो, गणतन्त्र दिवसमा रिलिज गरेमा दर्शक शाहरुखलाई हेर्न आउने पक्का थियो। निश्चित रूपमा थिएटरहरूमा पुग्नेछ। YRF मा, हामी फिल्मको जीवनभरको व्यापारमा ध्यान केन्द्रित गर्छौं। हामीले शाहरुखको फिल्म सँगै रिलिज गर्यौं किनभने हामी अभिनेताको स्टारडममा विश्वास गर्छौं।’आजतकबाट