भीमफेदी गाईजको सामुहिक नृत्य रहेको गायक सुनिल कटुवालकाे “झुम्कावाली” सार्बजनिक।

काठमाडौं := लामो समय देखी अष्ट्रेलियाको सिड्नी बस्दै आएका गायक सुनिल कटुवालले उनको नयाँ गीत “झुम्कावाली” शनिबार सार्बजनिक गरेका छन्। सुनिल कटुवाल युट्युब च्यानल मार्फत् सार्बजनिक गरिएको गीतमा नेपालको चर्चित नृत्य समुह भीमफेदी गाईजको सामुहिक नृत्य रहेको छ भने मोडल आभा थापालाई फिचरिङ गरिएको छ ।

दर्जनको हाराहारीमा हिट गीत दिएका कटुवालले गत महिना मात्रै “जब नजिक” बोलको गीत सार्बजनिक गरेका थिए । एक महिनाको अन्तरमा सार्बजनिक गरिएको “झुम्कावाली”मा बोल्ड मोडलका रुपमा चिनिएकी मोडल अनिशा पोख्रेलको समेत फिचरिङ रहेको छ । पोख्रेल र गायक कटुवाललाई श्रेया ज्ञवाली र दिपिका तामाङले साथ दिएका छन् ।

यसअघि सार्बजनिक कटुवालको “कपुरी क”, “ताराबाजी लै लै”, “मुखैमा राम-राम”, “केटो अलि कमाउने होस”, “ डाडँ कटौला”लगायतका गीतहरु चर्चित छन् । भीमफेदी गाईज संग सहकार्य गर्न पाउदा खुसी ब्यक्त गर्दै गायक कटुवालले “ झुम्कावाली”ले दर्शक/स्रोताको मन जित्ने बताए । उनले आगामी दिनहरुमा समेत गीत संगीतलाई निरन्तरता दिने बताए।

सार्बजनिक गीतमा किरण के उप्रेतीको शब्द, पुष्कर सुनुवारको संगीत संयोजन, पवन सुस्लिङको छायाँकन तथा सम्पादन रहेको छ । भीमफेदी गाईजका निर्मल कुमार लामाको निर्देशन रहेको भिडियोमा सपना लम्साल र मन्जु रानाको मेकअप रहेको छ भने, अष्ट्रेलिया अंशको छायाँकन राजीब बस्नेतले गरेका हुन।

यस् लिङ्कमा क्लिक गरेर पूरा भिडियो हेर्नुस् ।